Yhteystiedot

Kokkolan Talviharmonikka
Keski-Pohjanmaan Konservatorio Pitkänsillankatu 16 67100 Kokkola
talviharmonikka@gmail.com

Taiteellinen johtaja
Raimo Vertainen
raimo.vertainen@gmail.com

Taiteellisen johtajan assistentti
Harriet Jossfolk-Furu
045 6574491
harrietjfuru@gmail.com

Hallituksen puheenjohtaja
Pertti Kuosmanen
044 7809767
pertti.kuosmanen@kokkola.fi

Lehdistön tiedotus- ja materiaalipyynnöt
Harriet Jossfolk-Furu
045 6574491
harrietjfuru@gmail.com tai talviharmonikka@gmail.com

Radio
Airi Hakala
Puh: 044 2786985
airi.hakala@kotinet.com

Rahastonhoitaja, kirjanpito, ilmoitukset
Kokkolan Talviharmonikka ry
c/o Marjo Hukari
Mäntytie 24 67300  Kokkola
Puh: 040 523 4923
laskutus.talviharmonikka@gmail.com

Snellman-sali
StageManager/Caretaker Pekka Kuusansalo
Puh: 044 725 0477
pekka.kuusansalo@kokkola.fi

Äänentoisto Mika Paananen Puh: 040 524 1642 mika.paananen@ambientaudio.fi

Valosuunnittelu Veli-Matti Ersta Puh: 050 532 1427 savy120@hotmail.com

  • Pääyhteistyökumppanit






    Opetus ja kulttuuriministeriö
  • Yhteistyökumppanit

    AlfaTV, Centria, City-Kokkola, Italian Kulttuuri-instituutti, Keski-Suomen Museo, Kokkolan Jymy, Kokkolan Latu, Lipputoimisto, Mediakeskus LIME, Pietarsaaren kaupunki, Suomi-Venäjä Seura, Taide Vionoja, Truba ry, Visit Kokkola
  • Tukijat

    Asunto Björndahl, Oy Autoliike Nystedt Bilaffär Oy, Canorama, Dahl Linjetrafik Ab, Drake Arts Center, Fazer Food Services, Firma FootPrint Harriet Jossfolk-Furu, Granö Oy, Halpa-Halli, Hotel Seurahuone, Hotel Kokkola, Hotelli Nukkumatti, Ab HUR Oy, Huusholli keittiöt, Ab A.Häggblom Oy, Keliber, KIP Service Oy, Kokko-Dent, Kokkolan LVIS-palvelu Oy, Kokkolan Matkatoimisto Oy, Kokkolan Satama, Konstsamfundet, Kukkakauppa Mari Havia, Kuljetusliike Lindgren Oy, MES- Musiikin edistämissäätiö, Modus Musiikki, Musiikki Järvenpää Oy, Musiikkiliike Kokkolan Laitevälitys Oy, Näkömestari Oy, Power Kokkola, Rauanheimo, Rosso, Sokos Hotel Kaarle, Stiftelsen Kulturfonden för Gamlakarlebynejden r.f., Svenska Kulturfonden.
  • Liput